Premiera albumu FALA! Koncerty: 12-13 maja 2017

12 maja odbędzie się oficjalna premiera albumu „Fala”!
Zapraszam z tej okazji na koncert w Krakowie, gdzie zagramy w płytowym składzie, a już dzień później 13 maja zaśpiewam z towarzyszeniem zespołu w Warszawie. Do zobaczenia :) Aga

Aga Kiepuszewska powraca w roli songwriterki z nowym albumem „Fala” w wersji CD i na winylu. Jest autorką muzyki i polskich tekstów, oraz aranżacji. Jej piosenki są terapeutyczne i kojące. Tchną spokojem, choć dotykają tematów i emocji, z którymi trudno się samemu mierzyć: bezradności w depresji, lęku przed śmiercią, strachu i ambicji przed realizacją marzeń, wreszcie tęsknoty za bliskością, miłością i wolnością. W całości tworzą opowieść pełną nadziei o tym, jak odnaleźć samego siebie.

Album "Fala" został nagrany przez Krisa Górskiego latem 2016 r. w sopockim studiu Humidor Records oraz podwarszawskim Milky Way Studios, zmiksowany i zmasterowany przez Błażeja Domańskiego w Studio 7 w Piasecznie. Okładkę płyty zaprojektował Patryk Hardziej, trójmiejski ilustrator i grafik. Fundusze na wydanie "Fali" w wersji CD oraz na winylu zostały zebrane na portalu crowdfundingowym: Wspieram.to/fala. Projekt wsparli też finansowo: ZAiKS, STOART oraz sponsorzy. Album „Fala” ukaże się nakładem wydawnictwa Nowa Brama Pro Musica, które ma w swoim katalogu m.in. płytę „Barok Progresywny” nagrodzony Fryderykiem, w kategorii Jazzowy Album Roku 2016. "Fala" dostępna jest w przedsprzedaży w sklepie internetowym twórców: nikolakolodziejczyk.com/store oraz na iTunes: https://itunes.apple.com/pl/album/fala/id1215919425.

Aga Kiepuszewska - śpiew, loopery,instrumenty klawiszowe,
Nikola Kołodziejczyk - chórki, instrumenty klawiszowe, syntezator Mooga
Maciek Szczyciński - gitara basowa
Michał Bryndal - perkusja

Aga Kiepuszewska - wokalistka, kompozytorka, dyrygentka chóralna. Jej muzyczna droga rozpoczęła się w Słupsku. Zadebiutowała w 2012 roku solowym albumem „Silence” (wyd. Agencja Muzyczna Polskiego Radia). Występuje w spektaklach muzycznych: w operze Pawła Mykietyna w reż. Andrzeja Chyry „Czarodziejska Góra”, w spektaklu Jerzego Satanowskiego i Krystyny Jandy „Pamiętniki z Powstania Warszawskiego”. Wykonuje partie wokalne w utworach Nikoli Kołodziejczyka: suicie na big band „Chord Nation”, „Koncercie brzezińskim” zmówionym na 650-lecie miasta Brzeziny, a także w spektaklu baletowym Kryptonim 27 inspirowanym twórczością Zdzisława Beksińskiego.

Nikola Kołodziejczyk - kompozytor, perkusista, aranżer, dwukrotny zdobywca statuetki Fryderyka, współtworzy trio Stryjo.

Maciek Szczyciński - basista, znany ze współpracy z Michałem Bajorem, zespołem Bisquit, a także m.in. z Michałem Urbaniakiem, Andrzejem Jagodzińskim, Urszulą Dudziak, współtwórca tria Stryjo.

Michał Bryndal - perkusista, grafik, współtwórca tria Stryjo, na co dzień współpracuje z Voo Voo.

KRAKÓW:

12 maja (piątek), STREFA

Bilety (rezerwacja w Strefie, mailowo na adres:
etnokrakow@rozstaje.pl --> w tytule maila "FALA")
przedsprzedaż: 30 zł lub: bilet + płyta CD = 60 zł
w dniu koncertu: 40 zł

WARSZAWA:

13 maja (sobota), OŚRODEK KULTURY OCHOTY "OKO"

Cena biletów: 20 zł przedsprzedaż, 25 zł w dniu koncertu.
Bilety online można zakupić przez internet do 10 maja włącznie wpłacając na konto Ośrodka Kultury Ochoty 29 1030 1508 0000 0008 1566 7018 z dopiskiem "bilety koncert Aga Kiepuszewska".

www.oko.com.pl