Koncert w Łomiankach

Silence” to tytuł debiutanckiej autorskiej płyty Agi Kiepuszewskiej wydanej przez Polskie Radio, ciepło przyjętej zarówno przez krytykę jak i melomanów. Utwory z albumu „Silence” opowiadają w dyskretny, intymny sposób o uniwersalnych ludzkich emocjach. Podczas koncertu w Lemon Tree w piątek 5
kwietnia 2013 r. zostanie zaprezentowany materiał z płyty oraz premierowe kompozycje Agi do tekstów amerykańskiej czarnoskórej pisarki Mai Angelou.
"Idea wspólnego spotkania wokalistki z muzykami: Krzysztofem Lenczowskim - wiolonczelistą, grającym na co dzień w Atom String Quartet oraz Nikolą Kołodziejczykiem – kompozytorem, pianistą i aranżerem narodziła się kilka miesięcy temu. Jest to muzyka improwizowana i sami artyści są ciekawi jaki
będzie efekt finalny tej interakcji.”Pamiętam słoneczny lipcowy dzień, w zeszłe wakacje, kiedy po raz pierwszy zajrzałam do Lemon Tree. Od tamtego czasu po cichu liczyłam, że uda nam się zapełnić muzyką to oddalone od zgiełku stolicy cudne miejsce” - mówi Aga Kiepuszewska.

„Zapraszam wszystkich tych, którzy lubią być ukołysani pod koniec dnia żywą muzyką wypełniającą umysł i serce. Do miłego zobaczenia w Lemon Tree”.
http://www.agakiepuszewska.com/#/intro Skład zespołu: